O nás

Společnost Jarmila Michnová působí již několik let na našem trhu jako specialista na dodávky nerezového spojovacího materiálu. Postupně jsme zařadili do sortimentu veškerá ložiska, těsnění a v neposlední řadě také kompletní sortiment nářadí, brusiva, vrtáků aj. Pro sortiment nářadí jsme zřídili tento obchod www.naradi-nerezka.cz. Spojovací materiály naleznete na našich stránkách www.nerezka.cz.  

Na těchto stránkách naleznete značky KRAFTWERK, vrtáky PROFIKRAFT, ruční nářadí značky - KNIPEX, SATINUM, brusivo - OPTIMA, DIY, elektrické a akumulátorové ruční nářadí značek - MAKITA, MAKITA MT, a také pneumatické ruční nářadí a kompresory značky - CHICAGO PNEUMATIC.

Nově jsme do sortimentu zařadili kotevní techniku - INDEX, FISCHER, PROFIKOTE, stavební chemii - DEN BRAVEN, FISCHER,závitořezné nástroje - NAREX Ždánice, tesařské kování - PROFITESA, spojovací materiál - PROFISTYL, BRALO, svařovací techniku - KOWAX, ESAB, pracovní oděvy či ochranné pracovní pomůcky značek - ARDON, 3M a  spoustu dalších produktů.

Věříme, že rozšíření sortimentu bude našimi zákazníky přijato kladně. V případě potřeby nerezových spojovacích materiálů jsme schopni objednávky s obchodů www.naradi-nerezka.cz a www.nerezka.cz spojit do jedné zásilky, s jedním dopravným.

Tým NEREZKA